Merry christmas!


W zeszłym roku radziłam Wam jak pakować prezenty, jaki zrobić świąteczny  manicure,  w tym nie będę radzić  nic. Totalnie pochłonęło mnie pieczenie,  sprzątanie  i masa innych rzeczy na około.


Ta choinka, która widzicie na zdjęciu powyżej dumnie stoi w Naszym salonie. Jest dla mnie szczególnie ważna, ponieważ jest to Nasza pierwsza:) Poza tym jest po prostu piękna, od początku mówiłam, że gdyby opleść ja tylko lampkami tez wyglądała by pięknie, ale postawiliśmy na bardziej klasyczny bombkowy styl :) wierzcie mi, że wniesienie jej do domu to nie było nic łatwego, ale zdecydowanie warto było i tutaj chce ogromnie podziękować mojemu M. za wykonanie tej ciężkiej pracy; )


Poza tym zrobiłam kilka małych stroiki, ale zdecydowanie mogę się pochwalić dekoracją schodów , z którą walczyłam sama ponad godzinę,  ale po wszystkim byłam bardzo z siebie dumna :)

Nie pozostaje nic innego jak na koniec życzyć Wam wszystkim  z okazji świąt Bożego Narodzenia masę spokoju,  bo spokój w życiu jest najważniejszy - no i oczywiście bogatego Gwiazdora.

Pamiętajcie żeby wypatrywać pierwszej gwiazdki jutro;)

4 komentarze: