Szybkie dzień dobry!

Gorący lipiec i Lekko Stronnicze piwo na Starym Rynku w Poznaniu.
[A]      Dzień Kota. Dzisiaj jest Dzień Kota. Dlatego uznałyśmy, że będzie to dobry dzień, żeby zacząć w końcu naszego bloga. Pierwsza notka ogólnorozwojowa. Czyli o czym i dlaczego, kto i łot de fak. Poznałyśmy się rok i kilka dni temu. W Trójmieście. Ale obie mieszkałyśmy wtedy w Poznaniu i planowałyśmy zacząć pisać bloga takiego zwykłego, lajfstajlowego. Dużo rzeczy robiłyśmy, dlatego pomysł bloga nie wypalił, ale pomysł cały czas był gdzieś tam z tyłu głowy. Jak mówią lepiej późno niż wcale i fajnie, że jednak udało nam się zacząć. Przekazuję pałeczkę Juliiiiii, niech ona dalej się produkuje.

[J]      No tak, obie kochamy koty, więc dzień okazał się idealny na ten wymarzony początek przygody z blogowaniem. Na początku blog miał być prześmiewczy i nieco szyderczy, jednak doszłyśmy do wniosku, że zdecydowana większość może nie zrozumieć naszego podejścia i przede wszystkim dość dziwnego poczucia humoru, dlatego właśnie powstał ten o jakże tajemniczej nazwie Explosive Mixture. Dlaczego właśnie taka nazwa? Jak łatwo się domyślić, we dwie tworzymy mieszankę wybuchową! Rozumiemy się bez słów, jesteśmy do siebie bardzo podobne, a jednak zupełnie różne - stąd mieszanka. Wybuchowa dlatego, że zawsze wpadamy na dziwne pomysły które niekoniecznie są zrozumiałe przez "resztę świata". Po prostu genialnie się ze sobą bawimy.
Blog ten będzie o wszystkim co nas interesuje, co nas chwyciło za serce, co nas wzruszyło, rozbawiło i zasmuciło.

Zapraszamy do czytania!

Agata&Julia

 
4 komentarze:

  1. Znam humor Julii, jeśli Agaty jest na równym poziomie (a podejrzewam, że tak), to mam pewne przeczucie, że grono moich ulubionych blogów szybko się powiększy. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie nam bardzo miło, jeżeli tak się stanie!:)

      Usuń